Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
DEKADA EDUKACJI NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU: Elektroodpady - proste zasady
powrót do najnowszej strony
FESTYN - SEKTOR WSPÓŁPRACY SPOŁECZNEJ
 Fundacja SYNAPSIS, Pracownia Rzeczy Różnych 
  W ramach Fundacji SYNAPSIS działa przedsiębiorstwo społeczne Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS, które zatrudnia 24 dorosłe osoby z autyzmem. W przedsiębiorstwie funkcjonują różne pracownie, w których powstają piękne produkty rękodzielniczne, w tym m.in. ekologiczne budki lęgowe dla ptaków, zegary z makulatury i inne. Więcej informacji o pracowni: www.pracowniasynapsis.pl
Wydarzenie podczas "Dnia Ziemi '2013": Konkurs ekologiczny.
Informacja o konkursie ekologicznym, organizowanym w ramach obchodów "Dnia Ziemi 2013" zacznie pojawiać się na stronie Fundacji Synapsis (www.pracowniasynapsis.pl) oraz na FB na miesiąc przed planowanym festynem ekologicznym.
Warunki konkursowe: Odpowiedz na pytanie: "Pomysły na użycie elektrośmieci w sztuce użytkowej".
Przy odpowiedzi należy pisemnie zaproponować sposób użycia elementów elektrośmieci w sztuce tzn. artrecykling czyli nadawanie tym przedmiotom drugiego życia, a także zupełne zmienienie ich przeznaczenia.
Wygrana: trzy zestawy atrakcyjnych nagród, zegary powstające z makulatury w Pracowni RR SYNAPSIS (za I, II i III miejsce): oZegar makulatura, sznurek+ ceramiczne cyfry o wartości 45 zł o Zegar makulatura, sznurek o wartości 35 zł o Zegar makulatura o wartości 25 zł.
Termin nadsyłania odpowiedzi: Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać na adres e-mailowy: sklep@pracowniasynapsis.pl w terminie do dnia 26 kwietnia 2013r.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi 28 kwietnia 2013 r. przy stoisku Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS w czasie centralnych obchodów "Dnia Ziemi 2013".