Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2015
Kampania edukacyjna nt. odnawialnych źródeł energii - "Z energią zmieńmy źródła"
powrót do najnowszej strony
FESTYN - SEKTOR WYMIANY INFORMACJI
 "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. 
  Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" została powołana 29 lipca 2004 r. przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz ówczesną spółkę "PKP Przewozy Regionalne" sp. z o.o. W styczniu 2008 r. Samorząd Województwa Mazowieckiego stał się jedynym właścicielem spółki "Koleje Mazowieckie - KM".

Od 10 lat spółka z sukcesem realizuje misję prowadzenia pasażerskiego transportu kolejowego o wysokim standardzie w aglomeracji warszawskiej i na Mazowszu. Liczba osób korzystających z usług spółki wzrosła z 40 mln w 2005 r. do ponad 62,5 mln w 2014 r., czyniąc spółkę drugim pod względem liczby przewożonych pasażerów operatorem kolejowym w kraju.

Koleje Mazowieckie posiadają atrakcyjną ofertę handlową dla swoich podróżnych. W okresie wakacyjnym spółka uruchamia specjalny pociąg "Słoneczny", który zapewnia dogodne połączenie stolicy Polski z wybrzeżem. Pociąg ten składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych, które są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. W cenie biletu można zabrać ze sobą rower i psa. Kolejami Mazowieckimi szybko i wygodnie dostaniemy się także na Lotnisko Chopina w Warszawie oraz do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem Call Center KM: (22) 364 44 44.