Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2015
Kampania edukacyjna nt. odnawialnych źródeł energii - "Z energią zmieńmy źródła"
powrót do najnowszej strony
FESTYN - SEKTOR WYMIANY INFORMACJI
 Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie 
  Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie od roku 2009 kształci inżynierów z zakresu Ochrony Środowiska. Prężnie działający Wydział Ekologii i Ochrony Środowiska corocznie gromadzi nowych studentów mających na uwadze problemy naszej planety. Zainteresowanie ofertą kształcenia Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania pozwala przedstawicielom Uczelni na podejmowanie kolejnych kroków, których efektem będzie zasłużenie się na rzecz dbania o dobro naszego środowiska.

W tym roku społeczność akademicka Uczelni już po raz kolejny zaopatrzy swoje stanowisko w zebrane odpady elektroniczne, które później zostaną przekazane do recyklingu. W zeszłym roku udało się zutylizować: 35 monitorów i ogromną ilość klawiatur, myszek oraz różnego rodzaju przewodów elektrycznych. Pracownicy Uczelni stworzyli popularną wśród studentów fotorelację z unoszenia się nad ziemią najmłodszych uczestników festynu Dnia Ziemi.

Dodatkową atrakcją będzie przygotowany quiz sprawdzające wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Oczywiście do wygrania będą gadżety promocyjne Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie. Oprócz quizu będzie można wziąć udział w grach i zabawach edukacyjnych. Przedstawiciele Uczelni mają również nadzieję, że ściany siedziby głównej Uczelni zostaną zapełnione pracami plastycznymi przygotowanymi w czasie trwania festynu. Osoby pełnoletnie odwiedzające stoisko Uczelni otrzymają kupony rabatowe na usługi Akademickiego Centrum Kosmetologii. Szczególnie przydatny na zbliżający się sezon wiosna - lato.