Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2015
Kampania edukacyjna nt. odnawialnych źródeł energii - "Z energią zmieńmy źródła"
powrót do najnowszej strony
FESTYN - SEKTOR WSPÓŁPRACY SPOŁECZNEJ
 Fundacja Na Rzecz Kultury I Edukacji "Sztuki Wszystkie" 
  W ramach festynu ekologicznego "Dzień Ziemi '2015" Fundacja Na Rzecz Kultury I Edukacji "Sztuki Wszystkie" zaprezentuje KĄCIK ZAŁOGI EKO gdzieś już kolejny raz członkowie Załogi przygotowali niespodzianki dla najmłodszych uczestników Dnia Ziemi i nie tylko!

ZAŁOGA EKO to program edukacyjny od kilku lat ukazujący się na antenie TVP Polonia i kilku regionalnych antenach TVP. Skierowany do najmłodszych widzów, ale oglądany z przyjemnością przez całe rodziny, uczy ekologicznych postaw, promuje zdrowy styl życia, wyrabia w dzieciach szacunek do przyrody i miłość do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Trzy sezony programu spotkały się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem widzów, ich żywe reakcje które docierały do twórców za pośrednictwem Internetu, wysoka oglądalność oraz tłumy w czasie zeszłorocznego spotkania z ZAŁOGĄ EKO, sprawiły że twórcy i młodzi bohaterowie filmu, znów zapragnęli spotkać się ze swoimi widzami. Idealną okazją do tego jest tegoroczny Dzień Ziemi na Polu Mokotowskim.
W Kąciku ZAŁOGI EKO widzowie odwiedzający Dzień Ziemi 2015 będą mogli wziąć udział w konkursach i atrakcjach związanych z hasłem tegorocznego Festynu "Z energią zmieńmy źródła".