Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2016
PALĄCY TEMAT - NISKA EMISJA!
powrót do najnowszej strony
FESTYN - STREFA EDUKACJI NT. ZEROWEJ EMISJI
 Polska Organizacja Turystyczna 
  Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Współpracujemy z branżą i Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi przy tworzeniu i wdrażaniu strategii rozwoju i promocji polskiej turystyki, tak, aby osiągnąć zarówno cele w regionach jak i na międzynarodowym rynku turystycznym.
Głównym celem POT jest zwiększenie zainteresowania turystów zarówno polskich jak i zagranicznych potencjałem turystycznym POLSKI. Wykorzystujemy do tego wiele narzędzi marketingowych, w tym konkursy. Jednym z nich jest EDEN czyli konkurs wyłaniający Modelowe Europejskie Ośrodki Turystyczne.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i poznania laureatów polskiej edycji konkursu. Polskie destynacje mają nie tylko ciekawą i różnorodną ofertę dla turystów, ale również z wyjątkowym zaangażowaniem dbają o środowisko przyrodnicze oraz lokalne dziedzictwo kulturowe. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy szereg animacji i konkursów, w których nie tylko będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, ale także poznać wiele ciekawostek turystycznych naszego kraju.
Więcej Informacji na temat unikalnych miejsc w Polsce znajdą Państwo na stronie www.edenpolska.pl