Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2016
PALĄCY TEMAT - NISKA EMISJA!
powrót do najnowszej strony
FESTYN - STREFA NISKIEJ i ZEROWEJ EMISJI
 Twoja Energia Sp. z o.o. 
  Spółka Twoja Energia Sp. z o.o. od 2014 r. zajmuje się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych, czyli elektrowni słonecznych. Firmę stworzyła grupa ekspertów i pasjonatów, którzy aktywnie działają w branży energetyki odnawialnej od prawie 10 lat. Misją firmy jest propagowanie odnawialnych źródeł energii, czego efektem jest niższa emisja CO2 do atmosfery. Każdy z nas może zostać producentem energii, chronić środowisko naturalne i budżet domowy, obniżając swoje rachunki za prąd.

Podczas tegorocznych obchodów Dnia Ziemi 2016 pracownicy Twojej Energii zaprezentują jak działa elektrownia słoneczna i jak każdy może skorzystać na instalacji u siebie w domu! Uczestnicy Festynu na Polu Mokotowskim będą mogli zobaczyć specjalistyczne urządzenia tj. panele polikrystaliczne, inwertery solarne, konstrukcje montażowe, a także ciekawe gadżety zasilane energią słoneczną. Odwiedzający stoisko będą mogli samodzielnie przetestować elektrownie pokazową i naładować nawet telefon!

Zarówno dla starszych, jak i młodszych gości festynu przygotowano wiele atrakcji. Dorośli będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami - porozmawiać nt. techniki oraz aspektów prawnych montażu mikroinstalacji solarnych w Polsce. Na stoisku będzie można obejrzeć prezentację multimedialną z podglądem "na żywo" pracy działających instalacji fotowoltaicznych w kraju i na świecie! Dzieci zaproszone zostaną do kącika "Słoneczko", gdzie każdy będzie mógł pomalować kolorowo buzię, skorzystać z gier i zabaw przygotowanych przez animatorki oraz wziąć udział w konkursie plastycznym z super nagrodami!