Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2016
PALĄCY TEMAT - NISKA EMISJA!
powrót do najnowszej strony
FESTYN - STREFA NISKIEJ i ZEROWEJ EMISJI
 Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie 
  Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie od 2003 roku jest prężnie rozwijającą się uczelnią niepubliczną. Już po raz czwarty będzie brać aktywny udział w obchodach Dnia Ziemi, jak również organizować wśród swoich studentów zbiórkę elektroodpadów, której zwieńczeniem jest właśnie festyn, na którym odpady przekazywane są do recyklingu.

Studenci i prowadzący zaproszą młodych uczestników Dnia Ziemi na stanowisko plastyczne, gdzie przygotowywane będą prace plastyczne, które później zostaną wykorzystane do ozdobienia pomieszczeń przeznaczonych do użytku studentów. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie podczas festynu ekologicznego będzie również promować wiedzę ekologiczną podczas quizu tematycznego oraz gier i zabaw edukacyjnych.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia opiera swoją misję na kształceniu młody ludzi, którzy w przyszłości będą świadomie dbać o bezpieczeństwo planety. Prowadząc kierunek inżynierski na Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury każdorazowo zwraca się szczególna uwagę studentów na konieczność dostosowania swoich działań zawodowych do konieczności dbania o środowisko. Przedstawiciele uczelni zaproszą najmłodszych wraz z rodzicami do poznania oferty edukacyjnej WSIiZ oraz specyfiki działalności Akademickiego Centrum Kosmetologii.