Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2017
W KIERUNKU NATURY
powrót do najnowszej strony
FESTYN - STREFA INSTYTUCJI I ORGANIZACJI
 AST Fundacja Na Rzecz Zwierząt Niechcianych 
  W trakcie festynu "Dzień Ziemi '2017" wolontariusze podzielą się wiedzą na temat właściwej opieki nad psami, bezpiecznego postępowania, a także żywienia i potrzeb psów. Rodziny adopcyjne opowiedzą swoje historie, a opiekunowie z domów tymczasowych przedstawią psy gotowe do adopcji. Fundacja zaprezentuje również program Złote Bulle, który promuje opiekę nad terierami typu bull powyżej 8 roku życia. W ramach atrakcji pokazane będą umiejętności psich podopiecznych Fundacji, a uczestnicy z psami będą mogli pod okiem szkoleniowca nauczyć swoich czworonogów kilku sztuczek. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną konkursy plastyczne oraz loteria. Będzie również możliwość uczestniczenia w sesji fotograficznej, która promować będzie adopcję psów.
W trakcie "Dnia Ziemi '2017" Fundacja udostępni plakaty, ulotki i inne materiały informacyjne. Przedstawiony zostanie również album z psami oczekującymi na adopcję.
Fundacja jest organizacją non-profit powołaną w celu niesienia pomocy psom niechcianym, chorym oraz skrzywdzonym przez człowieka. Głównym obszarem działalności Fundacji jest pomoc psom uznanym z uwagi na rasę za niebezpieczne, określane mianem TTB (terierom w typie bull, takim jak: amstaff, pitbull i bulterier). Wolontariusze wspierani przez Fundację działają poprzez leczenie, socjalizowanie oraz przygotowanie czworonogów do adopcji. Fundacja AST prowadzi również szereg działań i propaguje wiedzę na temat znakowania, profilaktyki weterynaryjnej.