Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
Dzień Ziemi 2017
W KIERUNKU NATURY
powrót do najnowszej strony
FESTYN - STREFA RECYKLINGU
 GRY EDUKACYJNE ELECTRO-SYSTEM 
  Podczas pikniku na Polu Mokotowskim na wszystkich odwiedzających stoisko edukacyjne Electro- System czekać będą wyjątkowe atrakcje:
 • X Otwarte Mistrzostwa Polski w rozkręcaniu komputerów na czas.
  Konkurs skierowany jest do osób dorosłych, a zadanie konkursowe polega na rozkręceniu komputera w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy dostaną odpowiedni strój i akcesoria zabezpieczające. Do wykonania zadania używać będą profesjonalnych wkrętarek. Osoby, które uzyskają najlepsze wyniki otrzymają nowe narzędzia od Grupy Topex.
  Wszyscy uczestnicy, niezależnie od zajętego miejsca, otrzymają atrakcyjne upominki. Zgłoś się i zostań MISTRZEM!
 • Rozkręcanie komputerów dla dzieci - młodzi uczestnicy pikniku będą mogli pod nadzorem pracowników REMONDIS osobiście rozkręcić komputer i sprawdzić, co kryje się w środku. Każdy" mały inżynier" wyposażony zostanie w niezbędne środki bezpieczeństwa oraz narzędzia.
 • ELEKTROKOŁO i Eko-kącik dla dzieci - konkurs wiedzy o elektroodpadach dla dzieci, a dla najmłodszych przygotowane zostaną malowanki, łamigłówki, rebusy i inne zabawy o tematyce ekologicznej.
 • Warsztaty z ELEKTROBIŻUTERII - Pokażemy, że elektroodpady można twórczo wykorzystać! Ze zużytych kabli stworzymy niepowtarzalne naszyjniki, a ze starych części komputera kolczyki i pierścionki. Nasze zajęcia łączą formę nauki i zabawy.
  U nas nic się nie marnuje!
 • Stoisko informacyjne - każdy odwiedzający piknik będzie mógł zapoznać się materiałami informacyjnymi na temat prawidłowego postępowania z odpadami, w tym ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz z bateriami.
BĄDŹ EKO! Przyłącz się do zbiórki i odwiedź stoisko edukacyjne firm Remondis Electrorecycling i Electro-System!
 
 
    Sponsor nagród  
    Akcję wspiera