Dzień Ziemi 2018
TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU
 
OBCHODY NA ŚWIECIE
 
Zostań fanem
Dnia Ziemi
na Facebook'u!
 
POLITYKA PRYWATNOŚCI
AKTUALNOŚCI

Ekokreatywna. Warszawa - pod tym hasłem kryje się wielkie święto ekologii, zrównoważonej konsumpcji, ochrony czystego powietrza, recyklingu, upcyklingu oraz rękodzieła i designu.

W programie wydarzenia wiele miejsca poświęcone zostanie nie tylko wystawom, pokazom i dyskusjom panelowym, ale również praktycznej wiedzy przekazywanej przez specjalistów wielu dziedzin naukowych w formie warsztatów, zabaw, konkursów, eksperymentów , kreatywnej wymiany pomysłów oraz strefy napraw, rekonstrukcji i recyklingu.

Ważnym elementem naszego projektu będą różnego rodzaju działania twórcze, upcycling i wymiana doświadczeń w tym zakresie.   Będą pokazy znanych i lubianych postaci ze świata DIY, warsztaty z Ekspertami  oraz kiermasz  rękodzieła.

Na wydarzeniu pojawi się też Strefa Dnia Ziemi, już dziś zapraszamy wszystkich naszych wystawców do udziału. Zgłoszenia możliwe są pod tym linkiem http://ekokreatywna.warszawa.pl/dzien-ziemi, czekamy do końca lipca.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie tegoroczna edycja Konkursu Człowiek Roku Polskiej Ekologii '2018. Czekamy na zgłoszenia Waszych kandydatów do tytułu.

Wydarzenie zorganizowane zostanie w Hali Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie i na terenie wokół Hali, w dniach 15.09.2018-16.09.2018, w godz. 11:00-19:00. Wstęp bezpłatny, zapraszamy.

W ten sposób rozpoczniemy w Warszawie Tydzień Zrównoważonego Transportu.

Organizatorzy: Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej, Fundacja Ekotrend, Portal internetowy pimpit.pl i Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.

Więcej na stronie www.ekokreatywna.warszawa.pl
 
REGULAMIN

- Człowieka Roku
 
 
FORMULARZ ZGŁOSZENIA

- dla wystawców Dnia Ziemi
 
 
ORGANIZATOR DNIA ZIEMI

Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej,
ul. Raszyńska 32/44,
02-026 Warszawa,
tel. (0 22) 668 92 68
tel./fax (0 22) 883 50 96